0

PVC TopTex Cracked Oak 693D

PVC na filcu

Cracked Oak 693D
3 až 5 dní
4m,5m
21%
od 409 Kč
[Vyberte velikost]
Vyberte požadovaný rozměr:
Dekor:
Celková tloušťka:
Povrchová úprava:
Tloušťka nášlapné vrstvy:
Zátěž:
Oblast použití:
Provedení:
Reakce na oheň:
Bfl.S1
Podlahové vytápění:
ano
Vhodnost pod kolečkovou židli:
ano

PVC TOPTEX patří mezi vysoce odolné krytiny v oblíbených dekorech přesvědčivě imitujících dřevo. Pro svou vysokou odolnost Vás nezklame ani v nejvíce frekventovaných bytových prostorech, položit jej můžete totiž i do veřejných, komerčních a průmyslových zón. Jedná se o zátěžové PVC, které je však vhodné také jako bytové. I přes vysokou pevnost Vás potěší příjemným došlapem, který poskytuje podkladová vrstva z filcu.

PVC krytiny vynikají snadnou instalací i nenáročnou údržbou. Odolnost a bezproblémovou péči zajišťuje mimo jiné také povrchová úprava PUR, která svrchní vrstvu zaceluje a zaručuje delší životnost. Krytinu můžete bez obav položit do prostor s podlahovým vytápěním, a užívat si tak vyšší komfort. Mezi další vlastnosti PVC TOPTEX patří útlum kročejového hluku a odolnost vůči UV záření, která zaručuje stálobarevnost a hezký vzhled.

PVC TOPTEX je spolehlivou podlahovou krytinou, která velmi dobře odolá i ve frekventovaných prostorech. Její moderní a stylový design proto můžete sladit prakticky s jakýmkoli interiérem.